+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Аголна мелница

М3104М3105
1
2
3
4

Аголна мелница со моќна ротирачка задна рачка на моторот, со индикатор за напојување-M3104A / M3104B

Button Копче за заклучување на вретеното за лесно менување на дискот.

● Целосно прилагодлив штитник за брзо ослободување.

Handle Рачка со три позиции за лесна и лесна работа.

Handle ротирачка рачка од 180 ° за лесно носење и практично работење.

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Моќен мотор за оптимални перформанси.

● Компактен дизајн за лесно ракување.

Dia Дија дија: 180мм / 230мм.

Hand Рачка за надградба: странична рачка со 3-позиција и ергономско дизајнирано тело ја зголемуваат удобноста и контролата при широки апликации

М3104-ПРИРАЧНИК

спецификации
M3104AM3104B
про_01230V / 50H230V / 50HZ
32000W2200W
1605249600630992.png6500 / мин6500 / мин
1180mm / 230mm180mm / 230mm

про_06

про_07

про_08

44.5 × 34.5 × 27 см / 6 парчиња (кутија во боја)

12/13.5 кг (кутија во боја)

4080/8424/9939 парчиња (кутија во боја)

44.5 × 34.5 × 27 см / 6 парчиња (кутија во боја)

12/13.5 кг (кутија во боја)

4080/8424/9939 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Пантер

 • недефиниран

  Страна ханле

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com