+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Аголна мелница

1
2
3
4
5
6

CONCRETE SURFACE GRINDER

● D HANDLE

● SPINDLE LOCK BUTTON

● MOVABLE GUARD

● ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА БРЕЊЕ

● SWITCH WITH LOCK ON BUTTON

● VENTILATION SLOTS

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● D HANDLE

● SPINDLE LOCK BUTTON

● MOVABLE GUARD

Easily to sand the corner.

● ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА БРЕЊЕ

Adjust the speed from 800-1800rpm.

● SWITCH WITH LOCK ON BUTTON

● VENTILATION SLOTS

спецификации
M3106A
про_01 230V/50HZ,50Hz/60Hz
3 1500W
1605249600630992.png 1000-8500rpm
1608516566871868 125mm

про_07

3.5kg

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com