+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Машина за сечење

1
2
3
4
5

Безжична бенд пила без четка

● ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА БРЕЊЕ

● КУКА

● ЛЕСНА ТЕЖИНА

● ПРЕКЛУЧУВАЧ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

● МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ

● LED светло

недефиниран

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Бежична пила без четка

Лесно се менува брзината од 0-3.2 m/s.

● КУКА

Лесно се носи на алатката.

● ЛЕСНА ТЕЖИНА

Овозможува поудобно сечење над главата и помалку замор.

● ПРЕКЛУЧУВАЧ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

Практично за продолжување со употреба.

● МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ

Нема потреба да се поправа јаглеродната четка, векот на логнер, помал шум.

● LED светло

Го осветлува темниот работен простор

Видео

спецификации
BW2110
图片 118V, 4.0Ах
про_021300W
про_030-3.2M / S
Пресечен капацитет2.5 ”* 2.5”

про_07

3.8kg

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com