+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Машина за сечење

P1102

Леано железо база на лента Saw-P1102

недефиниран

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики
спецификации
Материјал за сечењеАголГолемина на сечење
недефиниран90 °115
недефиниран90 °105X105
недефиниран90 °100X115
1608101589914731.png45 °45
недефиниран45 °40X40
1608101692683259.png45 °30X45

про_06

про_07

про_08

51 × 32 × 40 см / 2 парчиња (бела кутија)

15 кг (бела кутија)

856/1776/2082 парчиња (бела кутија)

51 × 32 × 40 см / 2 парчиња (бела кутија)

15 кг (бела кутија)

856/1776/2082 парчиња (бела кутија)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com