+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Сандер за гипс картон

R7239
R7235
1
2
3
4

Електричен сандер за гипс картон 1050W / 1200w со автоматски вакуумски систем за собирање прашина, 6 парчиња 215 мм дискови за песок и торба за прашина, рачка што може да се оддели, 6 променливи брзини-R7235 / 7239

未 标题 -4

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мек зафат на рачката за удобна употреба.

● Извадете ги прашините сами по себе, не е потребен вакуум.

● Може да си го цица theидот, заштедувајќи енергија за време на работата.

Cover Покривот на подлогата за брусење се прилагодува.

● Променлива брзина: 1500-2300rpm.

● Мало тело за лесно носење.

● Со постојана контрола на брзината.

Р7235-ПРИРАЧНИК

Р7239-ПРИРАЧНИК

Видео

спецификации
R7235 / 7239
про_01230V / 50Hz
про_021050W / 1220W
про_031500-2300rpm
недефиниран225mm
недефиниран215mm

про_06

про_07

про_08

67 × 34 × 27.5 см / 2 парчиња (кутија во боја)

8.5/9.5 кг (кутија во боја)

900/1870/2194 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Кеса за прашина

 • недефиниран

  Рака

 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Црево 2м

 • 1607481271487955.jpg

  Клуч φ5

 • недефиниран

  Комплет хартија за песок (150 # 180 # 240 # 400 # секоја 2 парчиња)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com