+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Сандер за гипс картон

R7502
1
2
3
4

1300w Различни влошки Електричен гипс картон-R7502

● Брзината може лесно да се прилагоди од 1500-2300 вртежи во минута.

● Мекиот зафат овозможува удобно работење.

Br Четки со надворешна пристапност за поголема употребливост и подолг век на траење на моторот.

● Променлива моќност на вакуум за различни wallидни услови и за удобна употреба.

未 标题 -4

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Брусењето може да биде тешко и одзема многу време заради јасност на површината што доведува до повторување брусење кога ќе пропуштите место

● Одвојување со ладење на моторот и вадење прашина

● Различни влошки за реализација на различни апликации.

Р7502-ПРИРАЧНИК

Видео

спецификации
R7502
про_01230V / 50Hz
про_021300W
про_03800-1750rpm
недефиниран180mm
недефиниран175mm

про_06

про_07

про_08

60х50х28.5см / 2 парчиња (кутија во боја)

11/12 кг (кутија во боја)

666/1380/1618 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Кеса за прашина

 • недефиниран

  Рака

 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Црево 2м

 • недефиниран

  Клуч φ5 Клуч „Y“ & φ6 (само за R7502)

 • недефиниран

  Комплет хартија за песок (150 # 180 # 240 # 400 # секоја 2 парчиња)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com