+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Сандер за гипс картон

R7201

18V безжичен сув allид сандер-R7201

未 标题 -4

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

Motor Мотор без четки

● Со само-вшмукување

Видео

спецификации
R7201
про_0118v
про_02600-1200W
про_03600-1800rpm
недефиниран225mm
недефиниран215mm

про_06

про_07

про_08

115 × 55 × 25 см / 2 парчиња (кутија во боја)

15/16 кг (кутија во боја)

360/740/868 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Кеса за прашина

 • недефиниран

  Црево 2м

 • 1607481271487955.jpg

  Клуч φ5

 • недефиниран

  Комплет хартија за песок (150 # 180 # 240 # 400 # секоја 2 парчиња)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com