+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Сандер за гипс картон

R7246-SG
1
2
3

Самостојно вшмукување Моќен сандер за гипс картон со вакуум и прилагодлива брзина со SANDGLOW Systerm-R7246A-SG

未 标题 -4

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Само-вшмукување, со систем за вадење прашина, не е потребна правосмукалка.

● Ергономскиот дизајн со мек зафат овозможува удобно работење.

● Мала тежина, лесна работа.

● Уникатен дизајн за да заштедите простор за лесен и лесен транспорт.

Segment Сегментот на четкичката може лесно да се одвои за да се изшкурка по рабовите и во непријатни положби.

● Ново дизајнираниот систем SandGlow ви овозможува да работите подобро и поефикасно при брусење.

Р7246-ПРИРАЧНИК

Видео

спецификации
R7246A-SGR7246A-SG
про_01230V / 50Hz230V / 50Hz
про_021050W1050W
про_03600-2300rpm600-2300rpm
недефиниран225mm225mm
недефиниран215mm215mm

про_06

про_07

про_08

69.5х62.5х30см / 2 парчиња (кутија во боја)

13.5 / 15 кг (кутија во боја)

590/1220 / 1430PCS (кутија во боја)

72х48х35см / 2 парчиња (БМЦ)

19.5 / 21 кг (BMC)

470/1000 / 1170PCS (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Кеса за прашина

 • недефиниран

  Адаптер Φ35мм

 • недефиниран

  Адаптер Φ57мм

 • недефиниран

  Адаптер Φ38мм

 • недефиниран

  Црево 4м

 • 1607481271487955.jpg

  Клуч φ5

 • недефиниран

  Комплет хартија за песок (60 # 80 # 120 # 150 # 180 # 240 # секое 1 парче)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com