+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

6169-1
6169-2
6169-3
1
2
3

1050W мешалка за кал со тешка вежба со рачка на лопата и променливи брзини за дупчење и мешање-R6169

Side странична рачка со повеќе насоки за удобност на корисникот.

● 1/2 излезна вратило за директно поврзување на дупчалката.

● Прилагодете ја брзината со вртење на тркалото на прекинувачот.

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

PVC 2м ПВЦ кабел H05VV-F 2 * 0.75мм2, приклучок VDE

. Прекинувач напред / назад

Capacity Капацитет на вежба од 13мм

Trigger активирач на брзина со копче за заклучување за континуирано работење

● Задната рачка Д се врти за 360 °

Р6169F-ПРИРАЧНИК

спецификации
R6167R6169R6170
про_01230V / 50Hz230V / 50Hz230V / 50Hz
про_02850w1050W1050W
про_030-500rpm0-550rpm0-580rpm
недефиниран111
недефиниранM14x2M14x2M14x2

про_06

про_07

про_08

52х37х34.5см / 4 парчиња (кутија во боја)

19/20 кг (кутија во боја)

1684/3492/4096 парчиња (кутија во боја)

57х31х30см / 4 парчиња (кутија во боја)

18/19.5 кг (кутија во боја)

2112/4376/5128 парчиња (кутија во боја)

57х44х35см / 4 парчиња (БМЦ)

22 / 23.5 кг (BMC)

1252/2640/3096 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Клучеви 17 # / 19 # / 22 #

 • недефиниран

  Мешање лопатка

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com