+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

R6121
1
2
3

Преносен електричен миксер од 1200W за малтер за тенки цевки од бетонски цемент - Малтер за прилагодување на 6-брзински мешалки со лопатка за мешање 120Mm-R6121

● Променлива брзина

● Висок квалитет, одлична конкурентна цена

Selection избор на 2 брзини за различни апликации

● Совршен дизајн на менувачот, обезбедувајќи слободно менување на изборот на брзина

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

PVC 2м ПВЦ кабел H05VV-F 2 * 1.0мм2, приклучок VDE

Type Заштитен тип: Двојна изолација

Class Заштитна класа: класа II

Pad Лопатка за мешање (Ø макс.): 120мм / 140мм

Volume Волумен на мешавина: 80L / 120L

Р6121-ПРИРАЧНИК

спецификации
R6121
про_01230V / 50Hz
про_021220W
про_030-680rpm
недефиниран1
недефиниранM14x2

про_06

про_07

про_08

34х32х36см / 2 парчиња (кутија во боја)

8/9 кг (кутија во боја)

1398/2896/3394 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • 1606960066408028.jpg

  Пакување

 • недефиниран

  Клучеви

 • недефиниран

  Мешање лопатка

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com