+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

R6201
1
2
3

1220W / 1400W Електричен миксер малтер Рачен бетонски цементен малтер, прилагодлива машина за мешање со променлива брзина со мешање на лопатка 120мм / 140мм-R6201

● Променлива брзина

● Безбеден прекинувач за вклучување / исклучување со копче за заклучување за континуирано работење

● Ергономски дизајнирана рачка

● Робустен менувач со моќен мотор со голем вртежен момент

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

PVC 2м ПВЦ кабел H05VV-F 2 * 1.0мм2, приклучок VDE

Type Заштитен тип: Двојна изолација

Class Заштитна класа: класа II

Pad Лопатка за мешање (Ø макс.): 120мм / 140мм

Volume Волумен на мешавина: 80L / 120L

R6201P-ПРИРАЧНИК

спецификации
R6201
про_01230V / 50Hz230V / 50Hz
про_021220W / 1400W1220W / 1400W
про_030-700rpm0-700rpm
недефиниран11
недефиниранM14x2M14x2

про_06

про_07

про_08

67.5х34х26.5см / 2 парчиња (кутија во боја)

12/13.5 кг (кутија во боја)

920/1906/2236 парчиња (кутија во боја)

50.5х40х35см / 2 парчиња (БМЦ)

16 / 17.5 кг (BMC)

790/1640/1922 парчиња (BMC)

додатоци
 • 1606960066408028.jpg

  Пакување

 • недефиниран

  Клучеви

 • недефиниран

  Мешање лопатка

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com