+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

R6219
1
2
3
4
5

1220W / 1400W Електричен миксер миксер Рачен бетонски цементен малтер, машина за мешавина со прилагодлива брзина со миксер со 120Mm / 140Mm Дизајн на тркалото за мешање на лопатка-R6219

● Променлива брзина

● Безбеден прекинувач за вклучување / исклучување со копче за заклучување за континуирано работење

● Ергономски дизајнирана рачка

● Робустен менувач со моќен мотор со голем вртежен момент

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

PVC 2м ПВЦ кабел H05VV-F 2 * 1.0мм2, приклучок VDE

Type Заштитен тип: Двојна изолација

Class Заштитна класа: класа II

Pad Лопатка за мешање (Ø макс.): 120мм / 140мм

Volume Волумен на мешавина: 80L / 120L

спецификации
R6219
про_01230V / 50Hz
про_021220W / 1400W
про_030-800rpm
недефиниран1
недефиниранM14x2

про_06

про_07

про_08

68х37х22см / 2 парчиња (кутија во боја)

15/16.5 кг (кутија во боја)

1010/2090/2456 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Клучеви

 • недефиниран

  Мешање лопатка

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com