+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

R6406
1
2
3
4

1400 / 1600W Тежок мотор Цементен мешалка за бетонски рачки Електричен мешалка Рачен вежба Машина за мешање на двојни лопатки со голема брзина за боја-R6406

Light Индикаторско светло Преоптоварување и предупредување за промена на четка. Индикатор за моќност

● Оптимун заштитува рачка од железо

● Близнак лопатка со систем за брзо поправање

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

PVC 2м ПВЦ кабел H05VV-F 2 * 1.0мм2, приклучок VDE

Type Заштитен тип: Двојна изолација

Class Заштитна класа: класа II

Pad Лопатка за мешање (Ø макс.): 120мм / 140мм

Volume Волумен на мешавина: 80L / 120L

спецификации
R6406
про_01230V / 50Hz230V / 50Hz
про_021400w1600W
про_030-480 / 0-800rpm200-480 / 250-680rpm
недефиниран22
недефиниранHEX13HEX13

про_06

про_07

про_08

64x36.5x22..5/1pcs(colour box)

16.5/18.5 кг (кутија во боја)

528/1094/1283 парчиња (кутија во боја)

64x36.5x22..5/1pcs(colour box)

16.5/18.5 кг (кутија во боја)

528/1094/1283 парчиња (кутија во боја)

додатоци


недефиниран

 • Клучеви

 • недефиниран

  Мешање лопатки

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com