+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

R6218
R6218-1
1
2
3
4

1400W / 1600W Бетонски мешалки за напојување Електричен миксер за минофрлач Двојно лопатка Високо ниска 2-брзинска мешавина за мешавина за цемент - Алатка за мешање на мешалка за бетон и малтер за малтер за малтер од цемент малтер со четири аголни зрна-R6218

● 2-брзински миксер за напојување со лопатки за двојно мешање

● Високи перформанси со 2 лопатки кои работат соодветно на стрелките на часовникот и налево

● Робустен менувач со моќен мотор со голем вртежен момент

● Променлива брзина

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

PVC 2м ПВЦ кабел H05VV-F 2 * 1.0мм2, приклучок VDE

Type Заштитен тип: Двојна изолација

Class Заштитна класа: класа II

Pad Лопатка за мешање (Ø макс.): 120мм

спецификации
R6218
про_01230V / 50Hz
про_021400W1600W
про_030-480 / 0-680rpm200-480 / 250-680rpm
недефиниран22
1606984838359009.pngHEX13HEX13

про_06

про_07

про_08

62x57x21 / 2 парчиња (кутија во боја)

16.5/18.5 кг (кутија во боја)

528/1092/1282 парчиња (поле во боја)

62x57x21 / 2 парчиња (кутија во боја)

16.5/18.5 кг (кутија во боја)

528/1092/1282 парчиња (поле во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Клучеви

 • 1606985249618660.jpg

  Мешање лопатки

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com