+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

R6219C3ST
1
2
3
4
5

Мешалка за агитатор со двојни лопатки од 1400W / 1600W, рачен електричен мешач за бетонски цемент малтер со 2 мешачки прачки за мешавина на цемент во боја на облога на кит-R6219C3ST

● 2-брзински миксер за напојување со лопатки за двојно мешање

● Високи перформанси со 2 лопатки кои работат соодветно на стрелките на часовникот и налево

● Робустен менувач со моќен мотор со голем вртежен момент

● Променлива брзина

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

PVC 2м ПВЦ кабел H05VV-F 2 * 1.0мм2, приклучок VDE

Type Заштитен тип: Двојна изолација

Class Заштитна класа: класа II

Pad Лопатка за мешање (Ø макс.): 120мм

спецификации
R6219C3ST
про_01230V / 50Hz
про_021600W
про_03180-480 / 250-650rpm
недефиниран2
недефиниранШестонаесетник 13

про_06

про_07

про_08

62х57х21см / 2 парчиња (кутија во боја)

16.5/18.5 кг (кутија во боја)

528/1092/1282 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Клучеви

 • 1606985249618660.jpg

  Мешање лопатки

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com