+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

BR6309
5
1
2
3
4

18V * 2 Тешка машина Без четки Бетонски мешалка за раце Бетонски мешалка за електрична мешалка Рачна вежба Машина за мешање на бои со голема брзина-BR6309

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Оптимун заштитува железна рачка.

Motor Мотор без четки напојува доволно енергија и заштита од преоптоварување.

● Голем, солиден 2-степен менувач со оптимални стапки за моќен вртежен момент и точна брзина за различни материјали.

спецификации
BR6123BR6228BR6307BR6309
про_0118v18v18v18v
про_030-680rpm0-450 / 0-700rpm0-450 / 0-720rpm0-450 / 0-700rpm
недефиниран1122
недефиниранM14x2M14x2M14x2M14x2

про_06

про_07

про_08

43х31.5х28.5см / 2 парчиња (кутија во боја)

15/16.5 кг (кутија во боја)

1450/3000/3500 парчиња (кутија во боја)

43х31.5х28.5см / 2 парчиња (кутија во боја)

15/16.5 кг (кутија во боја)

1450/3000/3500 парчиња (кутија во боја)

41х39.5х33.5см / 2 парчиња (кутија во боја)

15/16.5 кг (кутија во боја)

1036/2148/2518 (поле во боја)

41.5х39.5х41см / 2 парчиња (кутија во боја)

17/18 кг (кутија во боја)

417/865/1014 (поле во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Клучеви

 • недефиниран

  Мешање лопатка

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com