+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

RS6003
РС6003-1

Стенд-мешалка за бетон-RS6003

● Може да се преклопи за да заштедите простор и да биде погодно за носење

● За прилагодување на аглите на стоењето

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Материјал: полиамид (ПА) и челична цевка

● завршна обработка на челик: обложен со прав

спецификации
RS6003

про_06

про_07

про_08

106.7х28.2х20.3см / 1 парчиња (кутија во боја)

16.5/18.5 кг (кутија во боја)

459/950/1114 парчиња (кутија во боја)

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com