+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Електричен миксер

БР3002-1
BR3002
2
3
1
4

Безжичен пиштол за заптивка, комплет за лепило 20V, 20 Oz, 300 ml, со батерија-BR3002

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Доаѓа со држач за касети од 360 степени, кој максимално одговара на касети со 300 ml.

Feature Автоматската функција за обратна насока помага да се намалат капките, отпадот и чистењето.

● LED светло за работа дури и во темно место.

BR3002-ПРИРАЧНИК

спецификации
BR3002
про_0118V
про_0330-480мм / мин
недефиниран300ml

про_06

про_07

про_08

48х38х30см / 5 парчиња (кутија во боја)

16.5/18.5 кг (кутија во боја)

2545/5270/6180 парчиња (кутија во боја)

сценарио за апликација
 • app01
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com