+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Топлина пиштол

1
2
3
4
5
6

ПИШТОЛ ЗА НИТНИЦА БЕЗ ЧЕТКИ

● ДОЛЖИНА НА МОЗЕНТОТ

● LED светло

● СО 4 - СТАНДАРДНИ ПАРЧИЊА ЗА УСТА (3/16", 1/8", 5/32", 3/16")

● СО КАШЕЦ ЗА ПОЈАС

● КУТИЈА ЗА СОБИРАЊЕ НОКТИ

● МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ

未 标题 -4

  • карактеристики
  • спецификации
  • контактирајте не
карактеристики

● ДОЛЖИНА НА МОЗЕНТОТ

Должина 25+-0.5мм.

● LED светло

Го осветлува темниот работен простор

● СО 4 - СТАНДАРДНИ ПАРЧИЊА ЗА УСТА (3/16", 1/8", 5/32", 3/16")

● СО КАШЕЦ ЗА ПОЈАС

● КУТИЈА ЗА СОБИРАЊЕ НОКТИ

Со функцијата на клучот за дупчење, лесно се менува писката

● МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ

Нема потреба да се поправа јаглеродната четка, векот на логнер, помал шум

спецификации
BM3302
图片 118V, 2.0Ах
Моќ на влечење10000N
Должина на мозочен удар25 + -0.5 мм
Опсег на занитување0-5mm
про_07kg
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

  • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
  • +-86 579 87869210-
  • +-86 17769937566
  • burley@burleytools.com