+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Топлина пиштол

1
3
4
5
6

Безжичен пиштол за маснотии

● LED светло.

● 6 ЧЕКОРИ ПРОМЕНЛИВА БРЗЗИНО БРЕЊЕ

● ВЕНТИЛ ЗА КРВАРУВАЧ НА ВОЗДУХ

● Флексибилно Црево од 90CM

● КОПЧЕ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

● БАТЕРИЈА ЗА ЗАШТИТА ОД ПРЕТОВАРУВАЊЕ

● ПРЕКИНУВАЧ ЗА КОНТРО НА БРЗИНАТА НЕСТЕПЛИ

● ЦЕВКА МАКС 470 мл

未 标题 -4

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● LED светло.

Го осветлува темниот работен простор.

● 6 ЧЕКОРИ ПРОМЕНЛИВА БРЗЗИНО БРЕЊЕ

● ВЕНТИЛ ЗА КРВАРУВАЧ НА ВОЗДУХ

Механизам за грундирање за брз проток

● Флексибилно Црево од 90CM

Долгото црево со млазницата со остар тип, нуди поголем пристап до тешко достапните фитинзи.

● КОПЧЕ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

Практично за континуирана употреба.

● БАТЕРИЈА ЗА ЗАШТИТА ОД ПРЕТОВАРУВАЊЕ

● ПРЕКИНУВАЧ ЗА КОНТРО НА БРЗИНАТА НЕСТЕПЛИ

● ЦЕВКА МАКС 470 мл

спецификации
BA7141
图片 118V, 4.0Ах
недефиниран10.0 мл / мин
Макс. Работен притисок10000PSI
Максимален волуменски капацитет16oz
Должина на цревото90cm
сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран


 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com