+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Распрскувач за висок притисок

R9302
1
2
3
4

Пиштол за прскање со електричен лак за прскање, машина за прскање под висок притисок, пиштол за прскање со моќност од 3000 PSI 1300W-R9302

未 标题 -4

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Зацврстени челични запчаници со намалување на високиот сооднос овозможуваат бавно галење што го намалува абењето и го продолжува траењето на пумпата.

System Системот за чистење со висок проток работи побрзо и драматично го намалува времето за чистење.

● Издржлив пиштол за прскање со мала тежина, вграден во филтерот за лесно расчистување и чистење.

● Носете рачка и држач за преклопување за удобен транспорт и складирање.

System Систем за прскање без воздух за проекти за сликање со среден обем.

Видео

спецификации
R9302
про_01230V / 50Hz
про_021300W
недефиниран1170ml / мин
220.7MPa

про_06

про_07

про_08

36.5 × 33 × 47 см / 1 парчиња (кутија во боја)

7/8 кг (кутија во боја)

930/1927/2260 парчиња (кутија во боја)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com