+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Реновирање на Wallид и сликарство>Распрскувач за висок притисок

R9301
1
2
3

Пиштол за прскање со електричен лак за прскање, машина за прскање под висок притисок, пиштол за прскање со моќност од 3000 PSI 2200W-R9301

未 标题 -4

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

Motor ДВ мотор без четки, мотор со висок вртежен момент, доживотен, гарантиран, без четки за замена обезбедува повеќе коњски сили на засилувач.

System Систем за брзо отстранување на пумпата, променете ја пумпата со резервни за неколку секунди, овозможувајќи му на изведувачот полесно работење.

● Зацврстени челични запчаници со намалување на високиот сооднос овозможуваат бавно галење што го намалува абењето и го продолжува траењето на пумпата.

System Системот за чистење со висок проток работи побрзо и драматично го намалува времето за чистење.

● Штанд, 4-ножен хромиран-над-челичен дизајн со засновани груби средини, што ги распрснува распрскувачот со рачки за ракување далеку од ногата за полесно носење.

Видео

спецификации
R9301
про_01230V / 50Hz
про_022200W
недефиниран3000ml / мин
222.7MPa

про_06

про_07

про_08

40 × 40 × 50 см / 1 парчиња (кутија во боја)

21/22 кг (кутија во боја)

350/725/850 парчиња (кутија во боја)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com