+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Ударна вежба

R8701R8702

0-3000 вртежи во удар со ударна вежба со копче за заклучување, чекан и вежба 2 функции во 1, променлива брзина за дупчење дрво, челик-R8701 / R8702

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мек зафат за удобно работење и заштеда на енергија.

● Променлива брзина за да одговара на различни барања во различни апликации.

● Изборен прекинувач напред и назад за практично работење.

R8701 R8702

спецификации
R8701R8702
про_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3720W850W
1605249600630992.png0-3000r / мин0-3000r / мин
3

челик 13мм

цемент 13мм

дрво 25мм

челик 13мм

цемент 13мм

дрво 25мм

411

про_06

про_07

про_08

45 × 35.5 × 26.5 см / 5 парчиња (кутија во боја)

15/16 кг (кутија во боја)

3305/6850/8030 парчиња (кутија во боја)

57 × 42.5 × 34 см / 5 парчиња ((BMC)

20 / 21 кг (BMC)

1695/3520/4125 парчиња (BMC)

45 × 35.5 × 26.5 см / 5 парчиња (кутија во боја)

15/16 кг (кутија во боја)

3305/6850/8030 парчиња (кутија во боја)

57 × 42.5 × 34 см / 5 парчиња ((BMC)

20 / 21 кг (BMC)

1695/3520/4125 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Мерач на длабочина

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com