+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Ударна вежба

R8904

300W напорна вежба со променлива брзина, 3/8 "Чак без клуч, Поставување вртежен момент 15 + 1-R8904A

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● 23 степени за различен материјал за вежба.

Function Функција на вежба и чекан со вртење на тркалото.

спецификации
R8904AR8904A
про_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3550W550W
1605249600630992.png0-3000r / мин0-3000r / мин
3челик 13мм цемент 13мм дрво 25ммчелик 13мм цемент 13мм дрво 25мм
411

про_06

про_07

про_08

39.5 × 31 × 49.5 см / 10 парчиња (кутија во боја)

20/21 кг (кутија во боја)

4610/9560/11210 парчиња (кутија во боја)

46 × 36 × 33.5 см / 5 парчиња (BMC)

17 / 18.5 кг (BMC)

2580/5345/6265 парчиња (BMC)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com