+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Ударна вежба

R8502A

550W Шрафцигер за суво ид со обратна брзина-R8502A

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мек зафат за удобно работење и заштеда на енергија.

● Променлива брзина за да одговара на различни барања во различни апликации.

● Завртете го пластичниот прстен за да ја прилагодите длабочината на завртката

спецификации
R8502A
про_01230V / 50HZ
3500W
1605249600630992.png4200r / мин

про_06

про_07

про_08

59 × 37 × 24.5 см / 10 парчиња (кутија во боја)

20.5/21.5 кг (кутија во боја)

5230/10840/12710 (поле во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Мерач на длабочина

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com