+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Ударна вежба

R8607

Wичен удар со вежба 550w / 600w со 0-2900 вртежи во минута со мерач за длабочина на длабочина од 1/2 „и мерач на длабочина-R8606 / R8607

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● висок квалитет

● Економичен дизајн

R8606

спецификации
R8606R8607
про_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3550W650W
1605249600630992.png0-2900r / мин0-2900r / мин
3

челик 10мм

цемент 10мм

дрво 20мм

челик 10мм

цемент 10мм

дрво 20мм

про_06

про_07

про_08

59 × 37 × 24.5 см / 10 парчиња (кутија во боја) 46 × 36 × 33.5 см / 5 парчиња (БМЦ)

20.5 / 21.5 кг (кутија во боја) 21/22 кг (БМЦ)

5230/10840/12710 парчиња (кутија во боја) 2580/5346/6270 парчиња (BMC)

39.5 × 31 × 49.5 см / 10 парчиња (кутија во боја) 46 × 36 × 33.5 см / 5 парчиња (БМЦ)

23/24 кг (кутија во боја) 21/22 кг (BMC)

4610/9560/11210 парчиња (кутија во боја) 2580/5346/6270 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Мерач на длабочина

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com