+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Ударна вежба

1
2
3
4
5

Бежичен шрафцигер без четкички

● ПРИСТАБЛИВ МЕРОЈ НА ДЛАБОБИНА

● ПОЗИТИВНА И НЕГАТИВНА ВЕСЛА

● ПРЕКИНУВАЧ ЗА БРЗИНА НЕСТЕПНИ

● LED светло

● МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ

● КОПЧЕ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

● КАЈК ЗА ПОЈАС

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● ПРИСТАБЛИВ МЕРОЈ НА ДЛАБОБИНА

● ПОЗИТИВНА И НЕГАТИВНА ВЕСЛА

Со функција за безбедно заклучување.

● ПРЕКИНУВАЧ ЗА БРЗИНА НЕСТЕПНИ

Прилагодете ја брзината од 0-4200 вртежи во минута

● LED светло

Го осветлува темниот работен простор

● МОТОР БЕЗ ЧЕТКИ

логнер животен век

● КОПЧЕ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

Практично за продолжување со употреба.

● КАЈК ЗА ПОЈАС

спецификации
BR8503
图片 1

18V, 2.0Ах

31300W
1605249600630992.png0-4200rpm

Големина на Dite

6.35mm

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Мерач на длабочина

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com