+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Ударна вежба

R8801R8802
1
2
3

Illичен удар за вежба 850W / 1050W со копче за заклучување-R8801 / R8802

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мек зафат за удобно работење и заштеда на енергија.

● Променлива брзина за да одговара на различни барања во различни апликации.

● Изборен прекинувач напред и назад за практично работење.

R8801 R8802

спецификации
R8801R8802
про_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3850W1050W
1605249600630992.png0-1100 / 0-3000r / мин0-1100 / 0-3000r / мин
3

челик 16 / 13мм

цемент 20 / 16мм

дрво 40 / 30мм

челик 16 / 13мм

цемент 20 / 16мм

дрво 40 / 30мм

422

про_06

про_07

про_08

50 × 37.5 × 26.5 см / 5 парчиња (кутија во боја)

20/21.5 кг (кутија во боја)

2815/5835/6840 парчиња (кутија во боја)

57 × 42.5 × 34 см / 5 парчиња ((BMC)

22 / 23.5 кг (BMC)

1695/3520/4125 парчиња (BMC)

50 × 37.5 × 26.5 см / 5 парчиња (кутија во боја)

20/21.5 кг (кутија во боја)

2815/5835/6840 парчиња (кутија во боја)

57 × 42.5 × 34 см / 5 парчиња ((BMC)

22 / 23.5 кг (BMC)

1695/3520/4125 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Мерач на длабочина

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com