+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Ударна вежба

R8609
R8608

Дупчалка за чекан, Електрична вежба со ударна вежба 0-3000RPM со 1/2 "Чак без клуч -R8609 / R8608 / R8608-1

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мек зафат за удобно работење и заштеда на енергија.

● Променлива брзина за да одговара на различни барања во различни апликации.

● Изборен прекинувач напред и назад за практично работење.

спецификации
R8609R8608 / R8608-1
про_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3900W650W
1605249600630992.png0-3000r / мин0-3000r / мин
3

челик 13мм

цемент 13мм

дрво 30мм

челик 13мм

цемент 13мм

дрво 30мм

411

про_06

про_07

про_08

44 × 33 × 50 см / 10 парчиња (кутија во боја)

23/24 кг (кутија во боја)

3850/7980/9360 парчиња (кутија во боја)

44 × 33 × 50 см / 10 парчиња (кутија во боја)

23/24 кг (кутија во боја)

3850/7980/9360 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Мерач на длабочина

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com