+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Мулти алатки

BR5120
1
2
3

Безжична алатка за осцилирање, 400W осцилирачка мулти алатка со агол на осцилација од 4 °, променливи брзини и додатоци за 5 парчиња-BR5120

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Идеален за детали и завршни работи.

● Максимално 400W со 4 °.

● Се испорачува со различни додатоци за апликација за брусење, сечење, стружење итн.

. Достапен е комплет за отстранување на каналот за вадење прашина.

спецификации
BR5120
про_01230V / 50HZ
3400W
1605249600630992.png10000-20000r / мин
13 °

про_06

про_07

про_08

37 × 23 × 31 см / 6 парчиња (кутија во боја)

12/13 кг (кутија во боја)

4032/6976/9888 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Водич за сечење директно

 • недефиниран

  Секач за кругови

 • недефиниран

  Vac адаптер

 • недефиниран

  Собери клуч

 • недефиниран

  Колет (1 / 4,1 / 8,1 / 16)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com