+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Мулти алатки

R5103
1
2
3
4

Мулти ротациона алатка 550W Ротарна алатка Променлива брзина за околу куќата и занаетчиски проекти-R5103

● Со меко вратило за да се реализира функција за сечење, полирање, мелење, дупчење, резба, брусење итн.

● Факултативен комплет за додатоци 282 парчиња.

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

Protection Заштита од исклучување

Protection Заштита од преоптоварување

Indicator Индикатор за вклучување

● Променлива брзина

● Постојана брзина

● Мека рачка за зафат

Tool Сè-во-едно алатка: Веднаш се трансформира во рутер, сложувалка, радијална пила, кружна пила и повеќе

Fect Совршен за: Исечете, мелете, полски, песок, изостри, гравирајте, расп, рут, резба во дрво, вежба за прецизност, пресек на дупки, офорт ...

Р5103-ПРИРАЧНИК

спецификации
R5103
про_01230V / 50HZ
3550W
1605249600630992.png5000-25000r / мин

про_06

про_07

про_08

56 × 37 × 26 см / 6 парчиња (кутија во боја)

10.2/11.5 кг (кутија во боја)

3108/6444/7554 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Водич за сечење директно

 • недефиниран

  Секач за кругови

 • недефиниран

  Vac адаптер

 • недефиниран

  Собери клуч

 • недефиниран

  Колет (1 / 4,1 / 8,1 / 16)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com