+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Мулти алатки

R5102

Алатка за осцилирање, Мулти-алатка за осцилација од 300W / 400W со агол на осцилација од 4 °, систем за додатоци за брзи промени со брзина на променливост и додатоци за 5 парчиња-R5102A / R5102B

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Идеален за детали и завршни работи.

● Се испорачува со различни додатоци за апликација за брусење, сечење, стружење итн.

. Достапен е комплет за отстранување на каналот за вадење прашина.

спецификации
R5102AR5102B
про_01230-240V 50 / 60Hz230-240V 50 / 60Hz
3300W400W
1605249600630992.png15000-22000r / мин10000-20000r / мин
13 °4 °

про_06

про_07

про_08

90 × 31.5 × 19.5 см / 6 парчиња (кутија во боја)

12/13 кг (кутија во боја)

4032/6976/9888 парчиња (кутија во боја)

90 × 31.5 × 19.5 см / 6 парчиња (кутија во боја)

12/13 кг (кутија во боја)

4032/6976/9888 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Стругалка

 • недефиниран

  Блејд

 • недефиниран

  Подлога за брусење

 • недефиниран

  Хартија за брусење (60 # 80 #)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран

                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com