+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Пластично заварување

R1510
1
2
3

20-63мм 850W / 1500W Пластичен комплет заварувач на цевки за вода ПР / ПП-Р / ПЕ / ПП-Ц машинска алатка за заварување цевки Алатка за изградба на цевки-R1510

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

Temperature Работната температура може да се смени од 0 ℃ на 300.

● Работниот опсег помеѓу D20mm до D63mm, со 6 различни додатоци.

● Примена на материјали за заварување на ПП, ЈП.

● Атрактивен и ергономски дизајн за комфор на корисникот.

R1510

спецификации
R1510R1510
про_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3850W / 1500W850W / 1500W
1608084604188494.png-0 300 ℃-0 300 ℃

про_06

про_07

про_08

44 × 35 × 20 см / 4 парчиња (кутија во боја)

9.5/10.5 кг (кутија во боја)

3760/7790/9130 парчиња (кутија во боја)

45.5 × 40 × 22 см / 4 парчиња (лимена кутија)

12.5 / 13.5 кг (лимена кутија)

5240/10850/12720 парчиња (лимена кутија)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Сет адаптери (φ63 φ50 φ40 φ32 φ25 φ20 φXNUMX)

 • недефиниран

  Клуч φ5

 • недефиниран

  Ножици

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран


 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com