+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>Општи електрични алати>Пластично заварување

BM3301
3
4
5
2
1

Безжична вртка за пиштол, 18V Li-ion 10000N. Електричен автоматски слеп риветер-BM3301

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Со сензор за сала за да се постигне надворешно враќање по занитувањето.

● Бидете во постојана работа долго време.

● Со собирање на занитвам за да се собере потрошеното јадро за заковки со 65мм во шишето.

спецификации
BM3301
про_0118V
недефиниран10000N
1608165854373641.png2.4mm 3.2mm 4.0mm 5.0мм
225mm

про_06

про_07

про_08

44.5 × 30 × 37 см / 6 парчиња (кутија во боја)

12/13.5 кг (кутија во боја)

4080/8421/9939 парчиња (кутија во боја)

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран


 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com