+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

R7186
1
2
3

10-инчен двоен акција, случаен орбитален пуфер за полирање восок за восок, 10 кабелски кабел за напојување, променлива брзина, со полиња за волшебници и ракавици-R7186

● Лесно достапен лизгачки прекинувач за вклучување / исклучување.

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Користење на совршен раствор за полирање на бојата, завршна обработка на површината, депилација и дескалирање.

● Променлива брзина што одговара за различни апликации.

Switch Прекинувач против прашина за да се обезбеди подолг животен век.

● Атрактивен и ергономски дизајн за комфор на корисникот.

● Мек зафат за употреба што може да се контролира.

● Со сунѓер од 3 слоја за подобар резултат на полирање и подолг век на траење.

Видео

спецификации
BR7186
про_01230V / 50Hz
недефиниран12oW
про_033200 вртежи во минута
недефиниран240mm
25mm

про_06

про_07

про_08

52 × 52 × 26 см / 4 парчиња (кутија во боја)

11/12 кг (кутија во боја)

1592/3296/3868 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Полирање на хаубата

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com