+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

BR7189
1
2

10.8V Безжичен мини полирач 75мм Полистер за полски-BR7189

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мотор со голема брзина во компактна големина.

● Практична лево и десно поставена странична рачка за лесно ракување.

● Променлива брзина до прскање на авион при стартување.

. Пакет на Li-јонска батерија на полнење што се отстранува.

● Батерија: 1.5AH Li-Ion

● Тежина: 0.76 кг (вклучува батерија)

Time Време на полнење: 45 минути

Видео

спецификации
BR7189
про_0112V
про_030-2800rpm
недефиниран75mm

про_06

про_07

про_08

51 × 32 × 21 см / 6 парчиња (кутија во боја)

15/16.5 кг (кутија во боја)

1864/3932/4608 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Торба со платно

 • недефиниран

  Подлога за полирање со сунѓерски конус

 • недефиниран

  Маска за полирање со микрофибер

 • недефиниран

  3-инчна подлога за полирање Velcro Foam

 • недефиниран

  3 инчен велкро волна

 • недефиниран

  3-инчна Велкро Подлога за пена

 • недефиниран

  3pc хартија за брусење (240/320 / 600Gilt)

 • недефиниран

  Странична рачка

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com