+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

R7184
1
2

1100W / 1200W Полирач за променлива брзина на полирање за автомобили со дигитално отчитување 180мм Pad-R7184

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мек зафат за удобно работење и заштеда на енергија.

● Брзо бирање за оптимално поставување на брзината од 0 до 3000 вртежи во минута.

● Безбеден прекинувач за вклучување / исклучување со копче за заклучување за континуирано работење.

Видео

спецификации
R7184R7184
про_01230V / 50Hz230V / 50Hz
недефиниран1100W / 1200W1100W / 1200W
про_030-3000rpm0-3000rpm
недефиниран180mm180mm

про_06

про_07

про_08

46 × 38 × 30 см / 4 парчиња (кутија во боја)

12/14 кг (кутија во боја)

2100/4400/5160 парчиња (кутија во боја)

62 × 52 × 24 см / 4 парчиња (BMC)

17.2 / 18.2 кг (BMC)

1444/2996/3512 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • 1608167222114897.jpg

  Волнена хауба за руно Подлога за зафат

 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  „Д“ рачка (по избор)

 • 1607481271487955.jpg

  Шестоаголен клуч за шипки

 • 1608167305355725.jpg

  завртки

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com