+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

R7172
1
2
3

Полисатор за двојно дејство 720W / 900W, полирач за автомобили, користете W / Car Polish, полирање соединение или отстранувач на гребење од автомобил-R7172

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мек зафат за удобно работење и заштеда на енергија.

● Професионално дизајнираниот систем за возење реализира помал шум и посилна моќност.

● Поголем ексцентричен дијаметар за да се оствари поголема ефикасност и подобри резултати за полирање.

● Мекиот старт спречува неконтролиран стат, додека постојаната контрола на брзината ја одржува истата брзина при различни оптоварувања.

7172 说明书

Видео

спецификации
R7172R7172
про_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3720W / 900W720W / 900W
про_032100-5000rpm2100-5000rpm
недефиниран125mm / 150mm125mm / 150mm
недефиниран15mm / 21mm15mm / 21mm

про_06

про_07

про_08

47 × 33 × 30 см / 4 парчиња (кутија во боја)

11.5/19.5 кг (кутија во боја)

2360/4952/5800 парчиња (кутија во боја)

52 × 34 × 52 см / 4 парчиња (BMC)

18 / 19.5 кг (BMC)

1444/2996/3512 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Сунѓер

 • недефиниран

  Клуч

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com