+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

1
112
111
1113

Без четкички електричен случаен орбитален Сандер

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Затворете го оперативното растојание.

● Веста за прилагодување на брзината.

● Копче за вклучување-исклучување.

● Заштитна обвивка за кабел.

● Копче за прилагодување на брзината

4000-10000rpm

l LED за прикажување на нивото на брзина

Контрола на постојана брзина

Motor Мотор без четки

350W

● Подлога од 150 мм& Изборно

Подлога од 125 мм

Видео

спецификации
R7303
про_01230-240V/110-120V,50Hz/60Hz
недефиниран350W
про_034000-10000rpm
Орбита5mm

про_07

1kg

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • недефиниран

  Сунѓер

 • недефиниран

  Клуч

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com