+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

1
2
3
4
5

БАФЕР ЗА АВТОМОБИЛ БЕЗ ЧЕТКИ

● ВКЛУЧУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ.

● БЕСПЛАТЕН ДРЖЕЊЕ.

● LARGE SIZE PAD.

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● ВКЛУЧУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ.

● БЕСПЛАТЕН ДРЖЕЊЕ.

● LARGE SIZE PAD.

Висока ефикасност.

Видео

спецификации
BA7104
图片 118V, 2.0Ах
недефиниран2500 вртежи во минута
Големина на подлогата254mm
Време на полнење100m
про_072.2kg
сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com