+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

R7191
1
2

Полисан за тампон 180мм 1200W со 6 променливи брзини, дигитален екран, прекинувач за заклучување, рачка што може да се оддели, идеален за брусење автомобил-R7191

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Мекото стартување спречува неконтролирано стартување додека постојаната контрола на брзината обезбедува постојана брзина, дури и оптеретувањето на машината.

● Користење на совршен раствор за полирање на бојата, завршна обработка на површината, депилација и дескалирање.

● променлива брзина и непречено стартување.

F Вреди со заклучување на вретено за лесно менување на подлогата за позирање.

7191 说明书

Видео

спецификации
R7191R7191
про_01230V / 50Hz230V / 50Hz
недефиниран1300W1300W
про_03600-3000rpm600-3000rpm
недефиниран180mm180mm

про_06

про_07

про_08

46 × 38 × 30 см / 4 парчиња (кутија во боја)

14/15.5 кг (кутија во боја)

2100/4400/5160 парчиња (кутија во боја)

62 × 52 × 24 см / 4 парчиња (BMC)

18 / 19.5 кг (BMC)

1444/2996/3512 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • 1608167222114897.jpg

  Волнена хауба за руно Подлога за зафат

 • недефиниран

  Странична рачка

 • 1608167274920772.jpg

  Рачка „G“ (опционално)

 • 1607481271487955.jpg

  Шестоаголен клуч за шипки

 • 1608167305355725.jpg

  завртки

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com