+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

R7182
1
2
3

Полисан за тампон 180мм 1200W со 6 променливи брзини за брусење автомобил, полирање, депилација, запечатување глазура-R7182

● Брзо бирање за оптимално поставување на брзината од 600 до 3300 вртежи во минута.

Br Четки со надворешна пристапност за лесно сервисирање и подолг век на траење на моторот.

● Заклучете го вретеното за лесно склопување и отстранување на подлогата за полирање.

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Атрактивен дизајн.

● Прилагодлива брзина.

● Безбеден прекинувач за вклучување / исклучување со копче за заклучување за континуирано работење.

7182 说明书

Видео

спецификации
R7182R7182
про_01230V / 50Hz230V / 50Hz
недефиниран1200W1200W
про_03600-3300rpm600-3300rpm
недефиниран180mm180mm

про_06

про_07

про_08

48 × 42.5 × 29 см / 4 парчиња (кутија во боја)

15/16.5 кг (кутија во боја)

1864/3932/4608 парчиња (кутија во боја)

61 × 49.5 × 27 см / 4 парчиња (BMC)

19 / 20.5 кг (BMC)

1372/2844/3336 парчиња (BMC)

додатоци
 • недефиниран

  Пакување

 • 1608167222114897.jpg

  Волнена хауба за руно Подлога за зафат

 • недефиниран

  Странична рачка

 • 1608167274920772.jpg

  Рачка „G“ (опционално)

 • 1607481271487955.jpg

  Шестоаголен клуч за шипки

 • 1608167305355725.jpg

  завртки

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com