+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

1
2
3
4

Машина за полирање со жар

● ПОМОШНА РАЧКА

● ГОРЕН ТАПАН

● НАДВОРЕШНА ЈАГЛЕН ЧЕТКА

● ПРЕКЛУЧУВАЧ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

● НАДВОРЕШНА ЈАГЛЕН ЧЕТКА

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● ПОМОШНА РАЧКА

Д рачка удобна за употреба

● ГОРЕН ТАПАН

Погоден за сите видови дрвени ѕидови од камен или тула во различни тапани.

● НАДВОРЕШНА ЈАГЛЕН ЧЕТКА

Лесно се поправа јаглеродната четка за долг век на траење.

● ПРЕКЛУЧУВАЧ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

Практично за продолжување со употреба.

● НАДВОРЕШНА ЈАГЛЕН ЧЕТКА

Лесно се поправа јаглеродната четка за долг век на траење.

спецификации
R7402
про_01230-240V/110-120V,50Hz/60Hz
недефиниран1300W
про_03900-3700rpm
Ролер Szie120mm

про_07

1kg

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com