+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

BR7194
1
2
3

Безжичен мотор за чистење без четки од 150 мм, променлива брзина со дигитално читање на брзината-BR7194

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Користење на совршен раствор за полирање на бојата, завршна обработка на површината, депилација и дескалирање.

Switch Прекинувач против прашина за да се обезбеди подолг животен век.

● Атрактивен и ергономски дизајн за комфор на корисникот.

● Мек зафат за употреба што може да се контролира.

● ЛЦД за директно прикажување на брзината.

Function Функција на вретено заклучување за лесно менување на подлогата за полирање.

BR7194-ПРИРАЧНИК

спецификации
BR7194
про_0118V
про_03500-2800rpm
недефиниран150mm

про_06

про_07

про_08

46 × 38 × 30 см / 4 парчиња (кутија во боја)

10/11 кг (кутија во боја)

2100/4400/5160 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Сунѓер

 • недефиниран

  Клуч

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com