+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

R7304
1
2
3
4

Сандер за случајна орбита, 150мм Орбита со големина 5мм 6 Променлива брзина Електричен сандер-R7304

A Прилагодлива помошна рачка ја прилагодува алатката на работата и одговара на преференциите на операторот.

Action Акција за двојно орбитирање со песок со слободно трчање направено за фино брусење.

System Систем за сопирање за контрола на брзината и задна подлога се прилагодува на различни материјали.

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Користење на совршен раствор за полирање на бојата, завршна обработка на површината, депилација и дескалирање.

● Променлива брзина со ексцентричен дијаметар од 9 mm за оптимални апликации.

Br Четки со надворешна пристапност за поголема можноста за засеченост и подолг животен век.

● Мек зафат за удобно работење.

Прирачник-за-R7304

Видео

спецификации
R7304
про_01230V / 50Hz
недефиниран500W
про_032500-6250rpm
недефиниран150mm
недефиниран5mm

про_06

про_07

про_08

40 × 36.5 × 19 см / 2 парчиња (кутија во боја)

7.4/8.4 кг (кутија во боја)

2018/4180/4900 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Комплет хартија за брусење

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com