+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи>автомобилски>Полирање

R7302
1
2
3

Сандер за случајна орбита, 6 електричен сандер со променлива брзина-R7302

● Ротирачка самостојна порта за вадење прашина со торба за собирање прашина.

Ption Факултативен адаптер без прашина со излез од 28 мм за корисник со вакууми без прашина.

Switch Прекинувачот за заклучување нуди постојана и заштеда на енергија.

1606975649218025.png

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

● Користење на совршен раствор за полирање на бојата, завршна обработка на површината, депилација и дескалирање.

● Променлива брзина со ексцентричен дијаметар од 9 mm за оптимални апликации.

Br Четки со надворешна пристапност за поголема можноста за засеченост и подолг животен век.

● Мек зафат за удобно работење.

7302 说明书

Видео

спецификации
R7302
про_01230V / 50Hz
недефиниран750W
про_034000-7000rpm
недефиниран150mm
недефиниран5mm

про_06

про_07

про_08

34.5 × 30 × 27 см / 4 парчиња (кутија во боја)

14/15 кг (кутија во боја)

4000/8300/9732 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • недефиниран

  Странична рачка

 • недефиниран

  Комплет хартија за брусење

сценарио за апликација
 • недефиниран
 • недефиниран
 • недефиниран
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com