+-86 17769937566

EN
сите категории

Дома>Производи

p1
p2
p3

BR2104 без основа

Saw Пила со погодна заштита од лента може да се однесе до каде и да е. И без кабелот, погодно е корисниците да ја исечат високата позиција. Светло за работно светло со осветлена темна работна површина од 5 секунди за прецизно сечење

● Променлива брзина за разновидност и контрола

● Мулти-функција: Може да исече челик, пластика, расположение, Алу и ект материјал во едно сечило.

 • карактеристики
 • Видео
 • спецификации
 • додатоци
 • сценарио за апликација
 • контактирајте не
карактеристики

Saw Погодната лента за пила што може да се заштити може да се однесе до каде и каде. И без кабелот, погодно е корисниците да ја намалат високата позиција. НЕЛА работно светло со осветлена темна работна површина од 5 секунди за доцнење за прецизно сечење

● Променлива брзина за разновидност и контрола

● Мулти-функција: Може да исече челик, пластика, расположение, Алу и ект материјал во едно сечило.

Видео

спецификации

R7241R7241-СR7235R7239
про_01230-240V/110-120V~50-60Hz


про_02750w750w750w750w
про_031500-2700rpm1500-2700rpm1500-2700rpm1500-2700rpm
про_04180mm180mm180mm180mm
про_05175mm175mm175mm175mm

про_06

про_07

про_08

62х31.5х26см / 2 парчиња (кутија во боја)

7.6/8.6 кг (кутија во боја)

1102/2284/2678 парчиња (кутија во боја)

62х31.5х26см / 2 парчиња (кутија во боја)

7.6/8.6 кг (кутија во боја)

1102/2284/2678 парчиња (кутија во боја)

62х31.5х26см / 2 парчиња (кутија во боја)

7.6/8.6 кг (кутија во боја)

1102/2284/2678 парчиња (кутија во боја)

62х31.5х26см / 2 парчиња (кутија во боја)

7.6/8.6 кг (кутија во боја)

1102/2284/2678 парчиња (кутија во боја)

додатоци
 • app01

  Целосно наредени керамички топчести вентили

 • app02

  Целосно наредени керамички топчести вентили

 • app03

  Целосно наредени керамички топчести вентили

 • app01

  Целосно наредени керамички топчести вентили

 • app02

  Целосно наредени керамички топчести вентили

 • app03

  Целосно наредени керамички топчести вентили

сценарио за апликација
 • app01
 • app02
 • app03
                       
преземете ја нашата понуда во PDF формат
                               

нашиот целосен опсег е создаден во формат PDF!


СИМНИ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

лорем ипсум долор седи амет, консектетурна масна елита. proin nec faucibus enim. praesent sed lobortisdiam. phasellus ефикасен лектус и само ауктор сагит.

Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на телефон или е-пошта. Ве охрабруваме да ја користите формуларот за контакт!

 • Југо-источна индустриска зона, улица Шукси, округ Вуи, hejеџијанг
 • +-86 579 87869210-
 • +-86 17769937566
 • burley@burleytools.com