+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Sharrë këndi

M3106
1
2
3
4

Mulli këndi 115 mm / 125 mm me dorezë anti-dridhje 3 pozicionesh-M3106A / M3106B

● Butoni i kyçjes së boshtit për ndryshim të lehtë të diskut.

● Mbrojtës i lëshimit të shpejtë plotësisht i rregullueshëm.

● Treguesi i fuqisë për qëllime sigurie.

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Mbrojtës i rrotave pa vegla për rregullim të shpejtë dhe të lehtë.

● Spindle lock for easy wheel changing.

● Rotating rear handle with soft grip.

● Treguesi i ndezjes.

● Full length switch with lock-on function.

● Soft start.

● Diametri i diskut: 115 mm/125 mm

Specifikimet
M3106AM3106B
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
31100W900W
1605249600630992.png6000-12000r / min6000-12000r / min
1115mm / 125mm115mm / 125mm

pro_06

pro_07

pro_08

64.5 × 40.5 × 37.5cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

10.2/11.7 kg (kuti me ngjyra)

576/1192/1400 copë (kuti me ngjyra)

64.5 × 40.5 × 37.5cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

10.2/11.7 kg (kuti me ngjyra)

576/1192/1400 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  çelës

 • padefinuar

  Hanle anësore

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com