+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Sharrë këndi

M3102D
1
2
3

Mulli këndor me dorezë të gjatë 1200w me shpejtësi konstante-M3102D

Button Butoni i bllokimit të gishtit për ndryshim të lehtë të diskut.

. Mbrojtës i lëshimit të shpejtë të rregullueshëm plotësisht.

Indicator Treguesi i energjisë për qëllime të sigurisë.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme për aplikime të ndryshme.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Handle Dorezë e gjatë.

Guard Mbrojtës rrotash pa mjete për rregullim të shpejtë dhe të lehtë.

Lock Bllokimi i gishtit për ndryshimin e lehtë të rrotave.

. Treguesi i ndezjes.

Shpejtësia konstante.

Dia Dia disk: 115 mm / 125 mm.

Applic Zbatime të gjera: Përdoret gjerësisht për prerjen, bluarjen, lëmimin dhe heqjen e ndryshkut në materiale të ndryshme, të tilla si pllaka, metali, tjegulla dhe tuba.

Specifikimet
M3101D
pro_01230V / 50HZ
31200W
1605249600630992.png5000-10000 / min6000-12000 / min
1115mm / 125mm / 150mm

pro_06

pro_07

pro_08

44.5 × 34.5 × 27cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

4080/8424/9939 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  çelës

 • padefinuar

  Hanle anësore

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com