+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Sharrë këndi

M3101M3102

Bluarës këndi 12000 / min Grirës me dorezë anti-dridhje me 3 pozicione, Treguesi i ndezjes së energjisë-M3102A / M3102B / M3102C

● Butoni i kyçjes së boshtit për ndryshim të lehtë të diskut.

● Mbrojtës i lëshimit të shpejtë plotësisht i rregullueshëm.

● Treguesi i fuqisë për qëllime sigurie.

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Mbrojtës i rrotave pa vegla për rregullim të shpejtë dhe të lehtë.

● Bllokimi i boshtit për ndërrim të lehtë të rrotave.

● Treguesi i ndezjes.

● Disc Dia:115mm.

● Doreza e përditësimit: Doreza anësore kundër dridhjeve me 3 pozicione dhe trupi i dizajnuar ergonomik rrisin komoditetin dhe kontrollin në aplikime të gjera.

Specifikimet
M3101AM3101BM3101C
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ230V / 50HZ
31100W900W1200W
1605249600630992.png12000r / min12000r / min12000r / min
1115mm / 125mm115mm / 125mm115mm / 125mm

pro_06

pro_07

pro_08

44.5 × 34.5 × 27cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

4080/8424/9939 copë (kuti me ngjyra)

44.5 × 34.5 × 27cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

4080/8424/9939 copë (kuti me ngjyra)

44.5 × 34.5 × 27cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

4080/8424/9939 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  çelës

 • padefinuar

  Hanle anësore

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com